Inno Project

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencilerinden oluşan Ar&Ge Topluluğu ile Genç Kalite Topluluğu koordinatörlüğünü üstlendiği  Akdeniz Üniversitesinin ilk Uluslararası Ödüllü Proje Yarışması InnoProject 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kongre Salonunda düzenlenmiştir. InnoProject yarışması 4 farklı alanda yapılmış olup, yarışmanın jüri komisyonu deneyimli iş adamlarından ve Elektrik-Elektronik Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Şükrü ÖZEN, Doç. Dr. Ömer Halil ÇOLAK, Öğr. Gör. Yalçın ALBAYRAK (Ar&Ge Topluluğu Akademik Danışmanı) ve Arş. Gör. Dr. Hamza Feza CARLAK tarafından oluşmuştur. Jüriler, projeleri derinlemesine incelerken, gelecek vaat eden projeleri yatırımcılara sunma fırsatı yakalamıştır.ınn innnn

0

Our Links

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünün Misyonu, Elektrik-elektronik mühendisliğinin her alanında çağdaş mühendislik bilgileri ile donatılmış, kendisini sürekli yenileyen, yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinmiş, analiz ve sentez yapabilen, yaratıcı, girişimci, sorgulayıcı, etik değerleri özümsemiş, takım çalışmasına yatkın, ülkenin gereksinimlerine cevap verebilecek, uluslararası düzeyde bilgi birikimine ve deneyimine sahip, mühendisler yetiştiren ve bilimsel araştırma, teknoloji geliştirme çalışmalarına öncülük eden bir mühendislik bölümü olmak.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünün Vizyonu, nitelikli akademisyenleri ile bilgi temelli teknoloji üretimini hedefleyen çağdaş eğitim, Dünya ile rekabet edebilen bir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü haline gelmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü 07058 / ANTALYA
Tel: +90 242 310 6392
Tel: +90 242 310 6306 FAX
Translate »